Přehled

-----******** Jakou máte dnes náladu? *********------

kopretinka
kopretinka 18.04.2018 10:04:26
Jarooo je tu, parádní vzdoušek, teplo...a v sobotu do Čech, tak snad se s někým z vás potkám!!!!!

Sport a vy - Sport and You

Bandu
Bandu 09.04.2018 18:02:13
čusa, tak sem taky něco dám, velikonoční pondělí jsem byl poprvý v životě hrát golf.První zklamíní přišlov momentě, když jsem zjistil, že by se mi líp hrál na leváka a to prej neni úplně běžný, takže i leváci běžně hrajou radši na praváka.Jinak se mi celkem dařilo a občas sem to i pěkně trefil, Je to takovej relaxačně přírodní sport, kterej se dá myslím celkem pěkně punk-zenově pojmout. Ale upřímně dvouhodinovou vycházku s bagáží můžete zažít i jinde a ještě při tom vidět něco míň jednotvárnýho než ty fairwaye a gríny. Nehledě na případnou sezónní přelidněnost hřiště snobskými hráči.

Trocha poezie - A little bit of poetry

kostka
kostka 06.04.2018 16:16:15
Včera v noci v podroušeném stavu
Básnické střevo mi omotalo hlavu,
"Honem to napiš" nápad na mysl mi vlez
A proto těmi skvosty mohu oblažit vás dnes
(tohle je opravdu dnešní z patra teď, dole zápis ze včerejška)
Přijela tramvaj nízka jako moje pudy
Vždycky si řeknu proč a nevím kam a kudy
Vždy podlehnu touze
Užívat noc dlouze
Kostlivec prostý masa
Neví co je národ, rasa
Neví, vůči čemu se vymezit
Mít jak, neví ani kvůli čemu žít
Naštěstí nemusí a tak si užívá
Má se ale ta duše, tělem neživá
Jak si tak bezstarostně skotačí
A bývali jsme snad jinačí?
Kdy prosmáli jsme se ku pláči
A přátelství jsme pili krajáči
V krajinách lesů, struh a luk
V místech, kde hnízdí hejna sluk

MOUDRÁ MOUDRA - Ancient wisdoms, wise words

kostka
kostka 28.03.2018 14:49:44
The ultimate tragedy is not the oppression and cruelty by the bad people but the silence over that by the good people. Martin Luther King, Jr.

Quinta Encantada

Na lyze na jare

Portugal

Jednou jsme to zkusit museli. Lyzovani v Portugalsku. Nejvyssi misto kontinentalniho Portugalska Serra de Estrella. Hned pod vrcholem je jedna sedackova lanovka a par vleku. Nic velkyho, ale pekne upraveny sjezdovky. Par lidi, zadny cekani, manzestr cely den.

Nejdriv jsem si pujcil snowboard, zjistil jsem ze problem jsou trochu mirny nastupy na sjezdovku, kde je to spis do kopce. Cerna co je spis modra a modra vede spis do kopce. Dalsi problem jsou 46 boty a prkna na portugalce. Personal pujcovny na takovy akce asi neni uplne pripraveny, vazani mi nejak neupravili a me koukali spicky pres prkno tak, ze to nemohlo skonci jinak nez poradnym drzkopadem. Po dvou jizdach jsem si dojel pro lyze, trapit je nejakyma slozitejsima akcema jako serizovanim nebo hledanim sirsiho prkna se mi nechtelo. Rychle zpatky na kopec, dostal nejaky historicky klasiky a zbytek dne jsme si poradne uzili.

Jarni Lyzovacka - Serra Da Estrela

kasparek 24.03.2018 0 0

obří broskev

AoyelGuifs 20.03.2018 20:01:50
http://dkjshye7s632.com
There is noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice factors in features also.

BOOKdeFUN -Garfield for presidenT-

kostka
kostka 24.02.2018 14:45:44
super maska :)

Co právě teď v tuto chvíli posloucháte

kostka
kostka 14.02.2018 14:22:40
20 let a furt super ;)

Tetování a piercing - Tatoo and Piercing

kostka
kostka 09.02.2018 22:35:53
Sutherland Macdonald in the history of tattoo art.
Sutherland Macdonald is considered as the first professional tattoo artist of the Victorian era in England. After James Cook sailed to the southern part of the Pacific ocean, where his crew immersed in the exotic Polinesian culture, tattoos began to leak into the society, becoming popular for a period of many years. Most propably Macdonald had made himself a first tattoo in the 1880s in the British Army.
Being already an artist, by 1889 Macdonald worked in his own tattoo shop by the Turkish Hammam in London. In the Victorian England a profession of a tattooist was unheard of. There was even invented a new word “tattooist”, a combination of words “tattoo” and “artist”. Macdonald remained the only specialist in this category for four years. “There was no any other professional tattoo studio in Great Britain at those times,” explains Matt Lodder, a lecturer at the University of Essex.
Working with the celebrities and aristocrats, in the beginning Macdonald used a hand tools, but afterwards he created an electrical machine, which he also patented in 1894. They say that he was making tattoos for the future generations of the queen Victoria, for the kings of Norway and Denmark. Tattoos started to become more and more popular among the European elite, after the British king Edward VII and his son were tattooed in Jerusalem and Japan respectively.

http://kengarex.com/amazing-photographs-showing-the-works-of-the-british-tattoo-artist-in-the-victorian-era-10-photos/

MASAKR ala croissant croquant rabais sur le prix

kostka
kostka 09.02.2018 16:33:45
btw. vite jak se sykorka konadra rekne anglicky? dost pobavilo, kdyz jsem se snazil neco vysvetlit anglicke kamaradce, zaguglil, zavrtel hlavou, zaguglil znovu, nasel to same ... sandra, are you familiar with great tits? :))

DĚČÍN město ve kterém jsem doma

kostka
kostka 09.02.2018 16:17:58
V širším centru Děčína se uvolnil pískovcový masiv, hrozí, že se zřítí. Radnice bude v pátek evakuovat asi dvacet lidí, řekla primátorka Děčína Marie Blažková (ANO). Specializovaná firma by měla do dvou týdnů nebezpečný masiv zlikvidovat.
https://www.novinky.cz/krimi/462992-skala-v-decine-hrozi-zricenim-radnice-evakuuje-obyvatele.html

Feira da Golegã 2017

Hedwa
Hedwa 01.02.2018 02:13:12
Tak to je nádhera!!!! :)

Čtecí auditko aneb co pravě čtete? What are u reading now?

krecek
krecek 28.01.2018 14:16:21
atlanntský gen/mor/svět - vysloveně nemůžu doporučit - sice celá koncepce není špatná, ale napsané je to vysloveně otravně - autor si myslí, že čtenář je debil a tak mu každých padesát stránek zopakuje všechny důležité poznatky ...vynikající, pokud čtete před spaním a nevít, kde jste skončili, ale jinak jsem solidní pasáže musel přeskakovat ... ale zase to nebylo tak hrozné, abych to nedočetl ...